SEO Freelancer Gdańsk

SEO Freelancer Gdańsk buduje wiarygodność Twojej strony

Kiedy pojawiasz się wyżej w wyszukiwarkach, zwiększasz swoją wiarygodność. Ludzie automatycznie kojarzą wysokie pozycje w wyszukiwarkach z wiarygodnością, po części dlatego, że reprezentuje wysoki poziom ruchu w witrynie. A jeśli weźmiesz pod uwagę, że liczba czasu, jaki ludzie spędzają w Twojej witrynie, uwzględnia algorytm, istnieje dobry powód, dla którego ludzie tak się czują.

Zyskaj zaufanie nowych klientów 

Być może największym wskaźnikiem znaczenia SEO jest to, że pojawianie się w wyszukiwarkach buduje zaufanie. Kiedy ludzie szukają rozwiązań, zwykle czytają kilka pierwszych wyników. A jeśli używasz słów kluczowych z wieloma sponsorowanymi wynikami, być może będziesz musiał uzyskać jeszcze wyższe pozycje w rankingu, aby uzyskać dobre wyniki. Następnie weź pod uwagę, że posiadanie Twoich treści jako jednych z pierwszych, które konsumują, sprawia, że ​​są bardziej skłonni Ci uwierzyć. Przynajmniej tak długo, jak to, co mówisz, jest kompetentne i wiarygodne. Przejdź na stronę: https://mateusz-kozlowski.pl/pozycjonowanie-gdansk/.

Spójrzmy na to w inny sposób: wyobraź sobie, że szukają rozwiązania, znajdują wszystkich konkurentów, a Twojej witryny nie ma na liście? Twoi potencjalni klienci właśnie słuchali Twoich konkurentów i prawdopodobnie uznali ich za wiarygodnych. Co gorsza, nie miałeś szansy obalenia strony konkurencji. 

Twórz lepsze wrażenia odwiedzających

Nie wszystkie techniki SEO wymagają wstawiania słów kluczowych do tekstu. Częścią SEO jest raczej przyspieszenie witryny i uczynienie jej bardziej przyjazną dla urządzeń mobilnych, co zapewnia lepsze wrażenia użytkowników. Wyszukiwarki oceniają witryny po części na podstawie doświadczenia użytkownika, ponieważ użytkownicy, którzy uznają witrynę za bardziej przyjazną dla użytkownika, pozostaną na niej dłużej. W branży SEO nazywamy to „współczynnikiem przebywania”, a odwrotnie jest „współczynnikiem odrzuceń”. Chcesz wyższy współczynnik zatrzymania i niski współczynnik odrzuceń.

W ostatecznym rozrachunku częścią znaczenia SEO jest to, że zmusza Cię do upewnienia się, że Twoja witryna jest dobrze napisana i dobrze zarządzana. Na przykład im dłużej trwa ładowanie naszej witryny, tym bardziej prawdopodobne jest, że ludzie ją opuszczą. Większość z nas w dzisiejszych czasach jest zajętymi ludźmi i czekanie na coś do załadowania nie jest w kartach. Ponadto strony, które słabo działają na urządzeniach mobilnych, często skłaniają ludzi do wyjazdu na bardziej zielone pastwiska. Wszystko, co możesz zrobić, aby zwiększyć szybkość wyświetlania, poprawia SEO.