Rozrywka

Jakie są najgorsze filmy wszech czasów?

Lista najgorszych filmów jest długa. Niektóre z tych filmów zostały nakręcone przez Hollywood, a inne przez niezależnych filmowców. Są filmy, które zyskały popularność wśród kinomanów i inne, które stały się niesławne. 

Najgorsze filmy, jakie kiedykolwiek powstały

Oto lista najgorszych filmów, jakie kiedykolwiek powstały, według użytkowników IMDb:

– Pokój (2003)

– Plan 9 z kosmosu (1958)

– Troll 2 (1990)

– Birdemic: Shock and Terror (2010)

– Battlefield Earth: Saga Roku 3000 (2000)

Tutaj mamy niektóre z najgorszych filmów, jakie kiedykolwiek nakręcono.

The Room: Jeden z najgorszych filmów, jakie kiedykolwiek nakręcono, The Room to film napisany, wyreżyserowany iz udziałem Tommy’ego Wiseau. Został nazwany „Obywatelem Kane’em złych filmów”.

Obywatel Kane : amerykański dramat z 1941 roku, napisany i wyreżyserowany przez Orsona Wellesa. Była to pierwsza pełnometrażowa produkcja Wellesa.

Troll 2 : amerykańska komedia grozy z 1990 roku, wyreżyserowana przez Claudio Fragasso, z Michaelem Stephensonem w roli testera gier wideo, który musi powstrzymać złego trolla przed przejęciem jego miasta z pomocą grupy ludzi, którzy zostali zamienieni w trolle przez zło naukowiec

Co wpływa na to, że film jest najgorszy ?

Najgorsze filmy to nie te z najbardziej krytycznymi recenzjami. To nie jest film, który jest krytykowany i ma niską ocenę. Najgorsze filmy to te, które nie mają w ogóle recenzji. Najgorsze filmy to także  te, które nie mają wartości odkupienia. Nie zostały stworzone z zamiarem cieszenia się nimi, a nawet nadawania im sensu. Te filmy są zwykle źle napisane i pełne dziur fabularnych. Dodatkowo niektóre z najgorszych filmów możemy znaleźć na YouTube i Netflix, ale jest też mnóstwo złych filmów, o których możesz nie wiedzieć. Niektóre przykłady to „Pokój” i „Wielki Gatsby”. Niektórzy uważają, że te filmy nigdy nie zostaną zapomniane, ale inni twierdzą, że powinny zostać wymazane z historii, ponieważ nie były wystarczająco dobre, aby zapamiętał je ktokolwiek inny niż ich fani.

Film ,,The Room’’

Film „The Room” został uznany za najgorszy film, jaki kiedykolwiek powstał. Jest to film, który został nazwany najbardziej złym filmem wszechczasów i jest powszechnie uważany za jeden z najgorszych filmów, jakie kiedykolwiek powstały. Film został wyprodukowany przez Tommy’ego Wiseau, który również wyreżyserował, napisał scenariusz i zagrał w nim główną rolę. Nigdy wcześniej nie grał i nie miał żadnego doświadczenia aktorskiego przed nakręceniem The Room . Ten film jest uważany za jeden z najgorszych filmów, jakie kiedykolwiek powstały, ponieważ ma kiepską grę aktorską, śmieszne dialogi, okropną jakość produkcji i ogólny brak spójności.